Deckare av Bailey 1940-tal 3 st förstaupplagor

405238

BAILEY, H.C. (3). The Great Game. First edition 1939.
Mr Fortune finds a Pig. First edition 1943, Orphan Ann. First edition 1941.
Samtliga inbundna i originalklotband med skyddsomslag. 3 vol.

Något nötta, vissa skador och lagningar på omslagen

Böcker/Kartor, Skönlitteratur

Budhistorik (4 bud)

2746631
2744618
750
2744148
700
2735801
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.