Axel Olson målning

405237

AXEL OLSON (1899-1986): Hamnbild med pir, olja på duk uppfäst på träskiva, signerad Axel Olson, 17x32,5 cm

Axel Olson målning

Budhistorik (7 bud)
2752910
3 400
2751872
2749009
2 800
2747301
2738728

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.