Haral Wiberg akvarell

405234

HARALD WIBERG (1908-1986): Räv med byte, signerad och daterad Harald Wiberg 1978, akvarell på papper, 13x16,5 cm

Fack 11

Haral Wiberg akvarell

Budhistorik (7 bud)
2750927
4 800
2753492
4 600
2750927
4 400
2753457
4 200
2750927

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.