Bokskåp

405233

BOKSKÅP, jugend, 1900-talets början, mahognyfanér, justerbara hyllplan, beslag i mässing, höjd 204, 73x41 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador

Rum 18

Bokskåp

Budhistorik (3 bud)

2743624
2730155
2729964

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.