Waldemar Lorentzon Nattlig promenad

405231

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Nattlig promenad", signerad Lorentz samt Waldemar Lorentzon på spännramen, olja på duk, ca 24x35 cm

Budhistorik (4 bud)

2746296
5 200
2739953
5 000
2737102
2737067

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.