Matbord Karl Andersson

405182

KARL ANDERSSON & SÖNER, matbord, 1900-talets andra hälft, underrede i bok, bordsskiva i masurbjörk, etikettmärkt, höjd cm 73, diameter 130, 2 iläggsskivor vardera bredd 45 cm medföljer

Bruksslitage, smärre skador

Möbler, Design

Rum 20

Matbord Karl Andersson

Budhistorik (13 bud)
2742893
3 600
2742891
3 400
2742890
3 200
2742889
2742888
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.