Karmstolar 1 par salongsbord

405170

KARMSTOLAR, 1 par, SALONGSBORD, 1900-talets början, England, bemållad dekor, rottingklädda, sitthöjd ca 44 cm, bordets höjd ca 72, diameter 60 cm

Rotting med skador, en karm lagad

Rum 20

Karmstolar 1 par salongsbord

Budhistorik (19 bud)
2740630
5 200
2740624
5 000
2740620
4 800
2740622
4 600
2740620
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.