Gianfredo Camesi

405165

GIANFREDO CAMESI (Schweiz, född 1940): "Dimension Unique", blandteknik på papper, signerad och daterad Gianfredo Camesi Menzonio Aout 1974, bladstorlek 53x43 cm

Tavelvagn 16

Gianfredo Camesi

Budhistorik (4 bud)

2749286
450
2745692
2741143
2738894

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.