David Larsson oljemålning

405156

DAVID LARSSON (1898-1976): Bohuslän, signerad, olja på duk, 46x56 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

David Larsson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2758932
2758939
2758932
900
2758928
850
2755751

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.