Henri Sert blandteknik

405153

HENRI SERT (1938-1964): Komposition med häst, signerad och daterad 1960, blandteknik, ca 56x78 cm.

Rum 4

Henri Sert blandteknik

Budhistorik (28 bud)
2742470
16 500
2742469
16 000
2742469
15 000
2742456
14 500
2742467
14 000

Slutpris SEK:
16 500
1 581 EUR, 1 856 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.