Esaias Thorén Halmstadgruppen

405150

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Ansikte, signerad och daterad E. Thorén 1945, olja på pannå, ca 61x50 cm

Ändringar/tillägg
Visas på Nybrogatan under Tisdag den 13 September.

Nybrogatan 32, Stockholm

Esaias Thorén Halmstadgruppen

Budhistorik (8 bud)
2741973
12 000
2741972
10 500
2741971
7 800
2741970
4 400
2741968
4 200

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.