Esaias Thorén Halmstadgruppen

405149

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Ansikte och vas, signerad och daterad E. Thorén -47, gouache, 26x37 cm

Konst, Modernt mĺleri

Rum 4

Esaias Thorén  Halmstadgruppen

Budhistorik (19 bud)
2743178
6 200
2743171
6 000
2743159
5 800
2743152
5 600
2743139
5 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.