Sven Jonson Halmstadgruppen

405147

SVEN JONSON (1902-81): Surrealistisk figurscen, signerad Sven Jonsson -53, olja på duk, ca 22x27 cm

Smärre tryckskada

Rum 4

Sven Jonson Halmstadgruppen

Budhistorik (16 bud)
2743083
7 400
2743042
7 200
2742538
7 000
2743041
6 800
2742538
6 600

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.