Alberth Eldh

405130

ALBERT ELDH (1878-1955): Landskap, olja på duk, signerad samt daterad 1943, ca 54x44 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Alberth Eldh

Budhistorik (5 bud)
2745758
500
2757576
450
2745758
2752585
2745758

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.