Oidentifierad konstnär oljemålning

405111

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Skogsväg, otydligt signerad E Fischer, olja på duk, ca 47x65 cm

Dukskada, dubblerad

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Budhistorik (1 bud)

2738625
2016-09-12 21:53:34

2016-09-13 kl 11:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.