Alberto Spadolini målning

405099

ALBERTO SPADOLINI (1917-1973): Musicerande kvinna, signerad och daterad -41, olja på pannå, ca 59 x 49 cm.

Fack 23

Alberto Spadolini målning

Budhistorik (2 bud)

2742655
2736319

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.