Simon Andrews oljemålning

405089

SIMON ANDREWS (Australien, född 1968): "Red skies", signerad och daterad verso *06/2010, olja på duk, 30 x 30 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Simon Andrews oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2756910
900
2755164
850
2744958
2744183

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.