Bojaner i porslin Kina

405088

BOJANER, 3 st, porslin, Kina,1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 15-17-19 cm

Skador

Orientaliskt, Porslin

Bojaner i porslin Kina

Budhistorik (21 bud)
2740203
2740197
1 400
2740195
1 300
2740174
2740164

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.