Kandelaber sekelskifte 1900

405084

KANDELABER, sekelskifte 1900, stomme i mässing, dekor av bladverk och blomster delvis i opak glas, höjd ca 49 cm

Skador, dekorornament saknas, spår av förgyllning

Diverse, Belysning

Rum 7

Kandelaber sekelskifte 1900

Budhistorik (12 bud)
2740797
2740169
2737706
950
2736906
900
2730799
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.