Sven X:et Erixon färglitografi

405075

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): (2) "Ryskt i Junotäppan" samt "Regatta Söndrum", 1959, signerad, 285/360, färglitografi, 46x56 resp 35x51cm

Fack 20

Budhistorik (11 bud)
2732350
2731253
750
2730026
700
2730018
650
2729841
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.