Charlotte Wahlström

405056

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Blommande äppelträd, signerad Charlotte Wahlström
olja på duk, 39X23 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 54

Charlotte Wahlström

Budhistorik (15 bud)
2741059
4 800
2741058
4 600
2733728
4 400
2741056
4 400
2733728
4 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.