Ljusstake barock

405046

LJUSSTAKE, 1700-tal, mässing, barock, höjd ca 14 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor, Diverse

Ljusstake barock

Budhistorik (9 bud)
2740059
700
2740045
650
2739427
600
2729671
550
2725868
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.