Richard Björklund oljemålning

405043

RICHARD BJÖRKLUND (1897-1974), Hamnmotiv, olja på pannå, signerad Rich Björklund, ca 33x41 cm

Tavelvagn 32

Richard Björklund oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2739843
2739816
2739840
2739816
950
2739838
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.