Madeleine Pyk akvarell

405039

MADELEINE PYK (född 1934): Parismotiv, nattklubben Alcazar, signerad M Pyk, akvarell, ca 22x24 cm

Fack 26

Madeleine Pyk akvarell

Budhistorik (28 bud)
2740103
2 400
2740098
2740094
2740093
1 900
2740084
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.