Karl Momen pastell

405027

KARL MOMEN (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 87, pastell och blyerts, 56x75 cm

Konst, Teckningar

Fack 39

Karl Momen pastell

Budhistorik (6 bud)
2746536
2734791
1 400
2734125
1 300
2734790
2734125

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.