Gösta Werner - Vrak

405023

GÖSTA WERNER (1909-1992): "Vrak", signerad Gösta Werner, olja på duk, 57x53 cm

Gösta Werner - Vrak

Budhistorik (21 bud)
2744314
7 000
2745990
6 800
2744314
6 600
2745917
6 400
2744314
6 200

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.