Byrå

405011

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, 3 lådor, vitmålad, beslag i mässing, höjd ca 75, 85x37 cm

Renoverade, senare beslag, smärre slitage, nyckel saknas

Rum 5

Byrå

Budhistorik (21 bud)
2740248
1 800
2739965
1 700
2739954
1 600
2739932
2739930
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.