Golvlampa 1950-tal

404985

GOLVLAMPA, trä, 1950-tal, tre ledbara armar med blomsterformade textilskärmar, detaljer i mässing, höjd ca 175 cm

Visst slitage, fläckar

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa 1950-tal

Budhistorik (3 bud)

2741168
2727532
2727262

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.