OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972)

404961

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Hagalundsmotiv, signerad Olle Olsson Hagalund, 230/260, färglitografi, 39x46 cm

Fack 51

Budhistorik (3 bud)

2732639
2729169
2727666

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.