Kikare

404958

TUBKIKARE, mässing, 1900-talets första hälft, delvis läderbeklädd, märkt Ross, London No 71785, Sold by Trotter, Ltd Glasgow, i läderfodral, längd ca 114 cm

Fläckar, smärre slitage, , kortad axelrem, läderfodral märkt Grant Forman

Diverse

Kikare

Budhistorik (21 bud)
2739270
1 600
2738208
2736426
1 400
2738207
1 400
2736426
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.