Karl Enoch Rigner oljemålning

404952

KARL ENOCH RIGNER (1870-1967): Potatisplockare, signerad E Rigner, olja på duk, ca 43x57 cm

Fack 39

Karl Enoch Rigner oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2731834
2016-09-08 22:31:30

2016-09-13 kl 21:58
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.