Sängbord rokokostil

404946

SÄNGBORD, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, mahogny med tre lådor, mässingsbeslag, höjd 72, 45x35 cm

Visst slitage

Rum 7

Sängbord rokokostil

Budhistorik (21 bud)
2740472
3 400
2740457
3 200
2740455
2740447
2 800
2740440
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.