Ytterdörrar ett par

404945

SPEGELDÖRRAR, 1 par, 1900-talets början, med fönster, ca 206x68 cm, 18 extra glasrutor medföljer

Slitage, senare renovering och komplettering

Rum 2

Ytterdörrar ett par

Budhistorik (2 bud)

2728334
600
2724545

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.