Michael Schleu diptyk

404906

MICHAEL SCHLEU (född 1961): Skuddbild, diptyk, olja på duk, signerad och daterad Michael Schleu 1996, ca. 84 x 97 cm

Rum 15

Michael Schleu diptyk

Budhistorik (13 bud)
2740377
3 200
2740376
2740374
2 800
2740373
2 600
2740372
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.