Laila Prytz

404904

LAILA PRYTZ (1907-1982): "Kustlandskap", signerad och daterad 1959, olja på pannå, ca 22x27 cm

Fack 47

Laila Prytz

Budhistorik (8 bud)
2740606
600
2739991
550
2740605
550
2739991
500
2740604
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.