Laila Prytz

404901

LAILA PRYTZ (1907-1982): Komposition med mexikaner, signerad och daterad 1952, olja på pannå, ca 22x27 cm

Fack 50

Laila Prytz

Budhistorik (18 bud)
2739903
1 300
2739872
2739852
2739834
2739829
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.