Anna Palm

404890

ANNA PALM (1859-1924): Utsikt mot Stockholms slott med ångbåtar i förgrunden, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell med täckvitt på papper, ca 8x18,5 cm

Fack 50

Anna Palm

Budhistorik (5 bud)
2736195
6 400
2730271
6 000
2728024
5 000
2727974
2725101

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.