Byrå senbarock

404886

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, 3-lådig, fanér i alm, beslag i förgylld brons, utdragbar skrivskiva, vävd frondt, höjd ca 80, 121x61 cm, nyckel medföljer

Renoverad, torrsprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhömtas vid Utlämningen

Rum 8

Byrå senbarock

Budhistorik (10 bud)
2740510
6 000
2739992
3 800
2739048
2739047
2 800
2738575
2 600

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.