Pelarbord

404882

PELARBORD, 1800-talets andra hälft, mahogny, svarta kulfötter, höjd ca 58, diamater ca 120 cm

Bruksslitage

Rum 4

Pelarbord

Budhistorik (15 bud)
2740489
1 800
2740486
1 700
2740487
1 600
2740486
2740480
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.