Oskar G´Dahl

404877

OSKAR DAHL, prakturna, Rörstrand, signerad och daterad Oskar Dahl 44, stockholmsmotiv med bl a stadshuset, höjd ca 30,5 cm

Keramik/Porslin

Monter 29

Oskar G´Dahl

Budhistorik (36 bud)
2739615
2739614
3 800
2739610
3 600
2739607
3 400
2739605
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.