Elis Berg Kosta vas

404876

ELIS BERG, vas, Kosta, otydligt signerad och numrerad, överfång i grönt, slipad dekor, höjd ca 20 cm

Smärre slitage/ botten med repor

Glas, Konstglas

Elis Berg Kosta vas

Budhistorik (4 bud)

2738816
1 900
2728062
1 800
2736939
1 700
2728062
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.