Palle Nielsen Isola

404873

PALLE NIELSEN, Isola, Et mellemspil, Orfeus og Eurydike, anden del. 42 linoleumsnitt. Köpenhamn, Reitzel, 1970, numrerad upplaga 442/450, signerad av konstnären

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Rum 13

Palle Nielsen Isola

Budhistorik (12 bud)
2741045
2740799
2740814
2740799
850
2735035

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.