Kai Kristiansen stolar

404861

KAI KRISTIANSEN, stolar, 1 par, Danmark 1960-tal, teak, svart galon i sits och rygg, stolarnas höjd 74 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 3

Kai Kristiansen stolar

Budhistorik (5 bud)
2738330
1 400
2738329
1 300
2731001
2730999
2728376

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.