Soffa 1980-tal

404852

SOFFA, 1980-tal, skinn med stomme i metall och trä, höjd ca 80, 135x90 cm

Visst slitage

Rum 11

Soffa 1980-tal

Budhistorik

2016-09-13 kl 19:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.