Skåp i furu

404851

SKÅP, 1930/40-tal, furu, dörrar med reliefdekor, höjd ca 200, 113x44 cm

Bruksslitage, ett lås kärvar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 14

Skåp i furu

Budhistorik (1 bud)

2728423
2016-09-07 14:10:41

2016-09-13 kl 12:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.