Bokhylla 1940-tal

404850

BOKHYLLA, lackad björk, 1940-tal, dörr samt öppna hyllplan, höjd ca 99, 150x29 cm

Visst slitage, bakstycke med ett mindre hål

Bokhylla 1940-tal

Budhistorik (8 bud)
2739189
750
2739064
700
2739064
550
2732596
500
2738782
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.