Tamburmajor

404844

TAMBURMAJOR, lackad bok, 1900-talets andra hälft, höjd ca 185 cm

Visst slitage

Diverse

Rum 14

Tamburmajor

Budhistorik (10 bud)
2732629
750
2740828
700
2732629
650
2740827
600
2732629
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.