Allan Österlind oljemålning

404811

ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Sommarlandskap, signerad Allan Österlind, olja på duk, ca 64x44 cm

Rum 5

Allan Österlind oljemålning

Budhistorik (16 bud)
2740989
3 200
2741038
3 200
2740989
2741030
2740989
2 800

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.