Skänk 1800-tal

404773

SKÄNK, 1800-talets slut, nyrenässans, bemålad, dekor av halvkolonner, beslag med dekor av grotesquer, ca 128, 122x50 cm, nyckel medföljer

Senare bemålad/ patinerad

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 18

Skänk 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
2737942
3 800
2737997
3 800
2737942
3 400
2733932
3 200
2733917

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.