Öronlappsfåtölj

404762

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, pärlspikad skinnkädsel, sitthöjd ca 45 cm, totalhöjd 110l

skadad sittdel, slitage

Möbler, Fåtöljer

Öronlappsfåtölj

Budhistorik (10 bud)
2737672
2 600
2737516
2 400
2737516
2737663
2737516
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.